KARMA DLA ZWIERZĄT

 Innowacyjna technologia  wytwarzania karmy soczystej

Firma PIÓRKOWSCY cały czas poszerza gamę oferowanych produktów. Obecnie kształtuje się nowa profesja marki PIÓRKOWSCY - produkcja pożywienia dla zwierząt.

Linia nowych produktów wytwarzana jest w zmodernizowanym i specjalnie dostosowanym zakładzie w Woli Cyrusowej. Do współpracy zaprosiliśmy wybitnych specjalistów w zakresie żywienia zwierząt - pracowników Akademii Rolniczych w Krakowie i Poznaniu.

Badania w dziedzinie żywienia zwierząt towarzyszących wskazują, iż karma soczysta jest właściwą postacią do spożycia dla naszych pupili: Nie powoduje żądnych szkodliwych następstw, a pokarm soczysty jest dobrze przyswajany przez układ pokarmowy zwierząt towarzyszących.

Technologia głębokiego mrożenia pozwala na zachowanie świeżości naszych produktów.

Nasze produkty komponujemy z świeżego mięsa i dodatków: warzyw, zbóż, witamin. Skład danej karmy zależy od jej przeznaczenia. Wkład mięsny jest bezpośrednio dostarczany z ubojni. Pozostałe dodatki dostarczają nam wyspecjalizowani producenci.

Zastosowana technologia pozwala nam wyprodukować karmę o stałej jakości, przy zachowaniu niewygórowanej ceny za produkt finalny.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią lub pozostawienia numeru do kontaktu.

Dalej

Ubojnia Drobiu "PIÓRKOWSCY" z siedzibą w Woli Cyrusowej woj. łódzkie powstała w październiku 1996 roku.W roku 2001 rozpoczęto budowę nowego zakładu w miejscowości Koziołki. Całkowita powierzchnia produkcyjna to 6,5 tys. m2. W świeżego kurczaka jest zaopatrywanych powyżej 400 kontrahentów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informuję, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ubojnia Drobiu "PIÓRKOWSCY" Jerzy Piórkowski 95 – 061 Dmosin Koziołki 40 (dalej jako „ADO”).
  2. W sprawie ochrony danych osobowych można się skontaktować pod adresem mailowym sekretariat@piorkowscy.com.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług ADO i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda.
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. W dowolnym momencie ma Pan/Pani prawo cofnąć udzieloną zgodę, co pozostanie jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Dostęp do danych osobowych będzie przysługiwał wyłącznie upoważnionym pracownikom.
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
  9. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.