UBOJNIA

Jesteśmy  liderem w uboju  mięsa drobiowego

Ubojnia Drobiu Piórkowscy oferuje swoim klientom bardzo szeroki asortyment produktów, powstałych w wyniku produkcji opierającej się na selektywnym doborze kurczaka żywego dostarczanego od hodowców z terenu centralnej Polski.

Nad przebiegiem całego procesu produkcji czuwa zespół specjalistów, zapewniających wysokiej jakości produkt trafiający na stoły naszych domów.

Poniższy asortyment oferujemy jako: schłodzony powietrzem, schłodzony i zasypany lodem lub mrożony w bloku, w zależności od potrzeb i życzenia klienta.

Aktualnie w ofercie posiadamy

Tuszki drobiowe

Skrzydło

Skrzydło bez lotki

Filet

Filet ze skórą

Pierś z kością

Noga

Pałka

Udo

Ćwiartka

Wątroba

Żołądki

Serca

Porcja rosołowa

Porcje rosołowe ze skrzydłem

Udo trybowane ze skórą

Udo trybowane bez skóry

Kura mięsna

Kura rosołowa

MDOM (mięso drobiowe odkostnione mechanicznie)

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią lub pozostawienia numeru do kontaktu.

Dalej

 

Masarnia

Ubojnia Drobiu "PIÓRKOWSCY" z siedzibą w Woli Cyrusowej woj. łódzkie powstała w październiku 1996 roku.W roku 2001 rozpoczęto budowę nowego zakładu w miejscowości Koziołki. Całkowita powierzchnia produkcyjna to 6,5 tys. m2. W świeżego kurczaka jest zaopatrywanych powyżej 400 kontrahentów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informuję, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ubojnia Drobiu "PIÓRKOWSCY" Jerzy Piórkowski 95 – 061 Dmosin Koziołki 40 (dalej jako „ADO”).
  2. W sprawie ochrony danych osobowych można się skontaktować pod adresem mailowym sekretariat@piorkowscy.com.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług ADO i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda.
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. W dowolnym momencie ma Pan/Pani prawo cofnąć udzieloną zgodę, co pozostanie jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Dostęp do danych osobowych będzie przysługiwał wyłącznie upoważnionym pracownikom.
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
  9. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.